PEWNA WYGRANA ZAPORY !!

W dzisiejszym spotkaniu ZAPORA bez większych problemów wygrywajac 4-0 poradziła sobie ze swoim sparingpartnerem którym była drużyna ZGODY MALEC. Od pierwszych minut podopieczni GRZEGORZA SZULCA całkowicie kontrolowali przebieg spotkania. Strzelanie rozpoczął w 25 minucie K.JURCZAK który po dośrodkowaniu z rzutu rożnego JAŚKOWCA głowa skierował piłkę do bramki. Pierwsza polowa spotkania zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem ZAPORY. W drugiej odsłonie ZAPORA podkręciła tempo aplikując rywalom kolejne 3 bramki. Najpierw błąd bramkarza wykorzystał SZCZYPKA i podwyższył wynik spotkania na 2-0. W 78 minucie po zagraniu od DESKI na strzał z18 metrow zdecydował się LUBANSKI a piłka wpadła do siatki obok bezradnego bramkarza. Pod koniec spotkania po świetnym rajdzie wynik na 4-0 ustalił LUBANSKI dokładając swoje drugie trafienie w tym meczu.
Zapora Porąbka - Zgoda Malec 4:0 (1:0)
1:0 - K.Jurczak (as.E.Jaśkowiec)
2:0 - K.Szczypka
3:0 - M.Lubański (as. S.Deska)
4:0 - M.Lubański
Zapora: Kozielski - Gilek, K.Jurczak, Krasoń, Bargieł - Lubański, Zawodnik Testowany, Jaśkowiec, Deska - Cepiga, Sporek oraz Bakalarz, A.Dudziak, Szczypka, Handzlik, Flasz